Online Business ile Mücadele

Şirket rekabette geride mi? onların verdiği ölçüde Youtube kullanıyor musunuz? Onları yakalamak ve sollamak gerekir mi? bu pazarlama söz konusu olduğunda, neden olmasın varlığına en popüler Youtube platformlarından birini kullanın.

youtube marketing

Eğer sorun kazanıyor takipçileri yaşıyorsanız, onların "gibi" karşılığında bir piyango sunabilir. Sadece şirketinizin sayfasında bir sekmede piyango yerleştirmek ve sayfanızı ister sadece edenler yarışma için uygun olacağını belirterek, onların e-posta adresi ile doldurun var.

Youtube reklamları kullanmayı düşünün. o hizmet ve ürünleri tanıtan geldiğinde normal gönderme ancak bu kadar ekler. Belirli kanala daha fazla ulaşmak için, Youtube bazı reklamlar almalı. Onlar çok pahalı değildir ve fark bir dünya yapabilirsiniz.

Eğer sorun kazanıyor takipçileri yaşıyorsanız, onların "gibi" karşılığında bir piyango sunabilir. Sadece şirketinizin sayfasında bir sekmede piyango yerleştirmek ve sayfanızı ister sadece edenler yarışma için uygun olacağını belirterek, onların e-posta adresi ile doldurun var.

Eğer ürünlerin reklamını yapmak istiyor ama bu da Youtube sayfasında mevcut olduğunu yalnızca içerik olmamalıdır. Eğer işinizle alakalı olduğunu hissediyorum herhangi bir bilgi paylaşmalıdır. insanlar para kazanmak tek hedef olduğunu düşünüyorsanız, onlar sizinle çalışmaktan tereddüt olacaktır.

youtube marketing

Münhasır Youtube sayfadaki içeriği olun. İnsanlar olduğunu düşündüğünü aşk eğilimindedir "ulaşamayacağı." "Beğen" sayfanıza daha okumak için tıklayın onları karşılığında kitlenize değerli bir şey sunan deneyin. Bu herkes için bir kazan-kazan durumudur. Bazı işletmeler sadece "Beğenme" kendi sayfası için e-kitaplar gibi ücretsiz ürünler önerdiler.

Eğer Youtube kampanyası sayesinde üretmek kaç satış takip edin. Eğer Youtube paylaşmak kupon kodlarıyla ürünleri satın kaç müşterinin sayın. Ayrıca birçok kişi size Youtube sayfasında paylaşan ürün sayfalarına bağlantıları takip nasıl takip etmek için bir ziyaretçinin sayacı kullanabilirsiniz.

, Hiç, hiç Youtube hayranları için ödeme asla! Hayranlarınızın sayfasında yapan ya da olmasın, ve sayfanızı kontrol etmeyenler var daha fanlar, kötü senin EdgeRank olacak eğer Youtube söyleyebilir. Gerçekten ürünlerinde ilgilenen fanlar istiyorum, bu yüzden onları doğal olarak gelsin.

Ana şeyi dinleme olun. Bu hayat dersi çok Youtube'daki gerçekten önemli. İnsanlar en konuşulması istemiyoruz. Onlar konuştum olmak istiyorum. Bu onları duyma ve konuşma dışına göre yanıt gelir. Eğer Youtube üzerinde daha iyi bir dinleyici, daha fanlar yapacağız söyledi.

! Sen pazarlama için Youtube kullanılacak en iyi yollarını öğrenmek gerekir ve büyük bir referans ileriye olarak bu parça hizmet etmelidir. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *